BonArt - Pořádání koncertů a společenských akcí

Home > Koncerty a akce > Koncerty a akce

Nově vydáváme:


Jaroslav Svěceny - WAY OF LIFE

Spolupracujeme:


Rádio bez reklam Dětská pěvecká soutěž Bon Art Junior Fest Odkaz na web Web partnerské společnosti Bon Art Pops Orchestra Moonlight Production

Muzika na horách

Perex: SEZÓNA VYVRCHOLÍ V HEILIGENBLUTU – JIŽ PODESÁTÉ!

Datum: 13.3.2024

Odkaz: https://www.muzikanahorach.cz/

Produkce: NE

Reklama: ANO

Grafika (sazba): NE

Poznámka:

SEZÓNA VYVRCHOLÍ V HEILIGENBLUTU – JIŽ PODESÁTÉ! Už to pro vás chystáme! Legendární lyžák pro dospělé se už zase blíží! Ani tentokrát nebudou chybět koncerty, aprés-ski párty, večerní mejdany, lyžování, instruktoři, ski testy, závody, soutěže a výhry, krásné ubytování a skvělá parta! Vrchol sezóny v korutanském Heiligenblutu proběhne opět už podesáté v tradičním termínu, letos 13.-17. 3. 2024.

Jako vždycky to bude zájezd plný zážitků. Před pódiem, na sjezdovce, na baru i na prosluněné terase na svahu. Tentokrát městečko pod Grossglocknerem roztancuje část kapely Monkey Business, Matěj Ruppert, Roman Holý a Tereza Černochová vystupující pod názvem G-Point Hunters. Nejlepší mejdan na sjezdovce zase udělá DJ Friky a s ním i skvělý Dave Trumpeteer.

Tak vybírejte, kdy bydlet a koho vzít s sebou. Bude to náš poslední ročník v Heiligenblutu, takže to bude velký… Těšíme se na vás!

K dnešnímu dni jsme připravovali reklamní kampaň, produkci či grafiku pro:

377

koncertů a akcí.

Logo


Copyright © 2000-2024 Bon Art

Všechna práva vyhrazena

Webdesign: Bonartmedia.cz