BonArt - Poskytované služby a historie

Home > O společnosti > O společnosti

Nově vydáváme:


Jaroslav Svěceny - WAY OF LIFE

Spolupracujeme:


Rádio bez reklam Dětská pěvecká soutěž Bon Art Junior Fest Odkaz na web Web partnerské společnosti Bon Art Pops Orchestra Moonlight Production

O společnosti

Společnost Bon Art Music Group spol. s r.o. je přední reklamní a produkční společnost působící na trhu v České republice i v zahraničí. Naším hlavním posláním je uvádět do života představy našich klientů a obchodních partnerů a pomáhat jim na cestě k dosažení jejich cílů.

Na trhu působíme dlouhodobě a za tuto dobu jsme úspěšně realizovali již více než 1000 akcí, eventů, koncertů a dalších projektů. Naši klienti při nich využili a využívají komplexní produkční a reklamní služby, které jsme díky rozsáhlým zkušenostem a široké síti spolupracujících a pečlivě prověřených partnerů schopni poskytnout.

Neděláme kompromisy. Naším jediným cílem je úspěšné dokončení projektu a měřítkem úspěchu spokojený klient, který také díky našim službám dosáhl svého záměru.

Jsme hrdí na to, že našim klientům můžeme poskytnout kompletní a profesionální servis u jednotlivých akcí i dlouhodobých projektů. Nejprve spolu s klientem, na základě jeho představ a přání, vytvoříme plán celé akce a o vše ostatní se již postaráme my. Naši klienti si sami určují míru, s jakou chtějí být při vlastní realizaci v projektu zapojeni. Někteří chtějí být informováni o stavu věcí průběžně a velmi podrobně, někteří se naopak nechají příjemně překvapit až výsledkem naší práce. Nás těší, že díky rozsahu našich služeb a zkušenostem můžeme vyjít vstříc každému z nich.

Naše služby:

Produkce koncertních vystoupení a turné. Zajišťujeme veškeré služby spojené s uspořádáním dané akce. Do dnešního dne jsme úspěšně produkovali více než 160 koncertů a turné.

„Produkce hudebních CD, DVD a knih.“: V našem vydavatelství jsme vydali již více než 300 titulů. Poskytujeme komplexní služby od zajištění nahrávky, výrobu nosiče, grafiku, výrobu tiskových materiálů, až po jeho úspěšné uvedení na trh s náležitou propagací.

Reklamní kampaně s regionálním i celorepublikovým dosahem. Na základě potřeb klienta jsme schopni realizovat plošné kampaně na billboardech, vitrínách, CLV, kioscích a sloupech po celé ČR. Disponujeme více než 2500 místy pro umístění vašeho sdělení.

Spolupráce s našimi i zahraničními předními umělci. Kromě jiných jsou to Miro Žbirka, Chinaski, David Koller, Jaroslav Svěcený, Helena Vondráčková, Jitka Zelenková, Štefan Margita, Karel Mařík, Dan McCafferty, Kristýna Peterková, Michal Hrůza, Marek Ztracený, Radim Schwab, Michaela Gemrotová, Markéta Konvičková, Marpo a mnoho dalších.

Další služby. Zajišťujeme malá i velká zastřešená podia, stany, ozvučení, nasvícení, catering, grafické a tiskové služby, pořizování audio a video záznamu z vaší akce, nabízíme obchodní zastoupení a spolupráci v hudební oblasti…

Těšíme se na spolupráci také s vámi.

Nejbližší akce:

7.7.2024
Megakoncert desítek největších a nejpopulárnějších hvězd!

Zajímavé odkazy:

Připravované projekty roku 2023
Michal Hrůza SYMPHONICA Tour odkládáme na rok 2022

Kalendář koncertů a akcí:

PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


květen - 2024

Naši partneři:

Logo


Copyright © 2000-2024 Bon Art

Všechna práva vyhrazena

Webdesign: Bonartmedia.cz