BonArt - Novinky z naší společnosti

Home > O společnosti > Novinky

Děkujeme za podporu:


Odkaz na web Odkaz na web

Spolupracujeme:


Odkaz na web Odkaz na web Odkaz na web Odkaz na web Odkaz na web Odkaz na web

Doporučujeme:


Web partnerské společnosti

Bon Art Pops Orchestra:


Bon Art Pops Orchestra

Bon Art TV:

Videa z našich koncertů

MEDIAPLÁN na rok 2016

Perex: Plánované akce pro tento rok

Datum: 29.2.2016

Odkaz: www.bonart.cz

Poznámka:

Hudební projekty:

Akordeon bez hranic

Leden – Červen

UNIKÁTNÍ HUDEBNÍ PROJEKT SVĚTOVÉHO FORMÁTU

Velkolepý koncert původní rockové symfonie skladatele Karla Maříka AKORDEON BEZ HRANIC upoutá diváka nejen nápaditou scénou a skvělými výkony umělců, ale také novým hudebním stylem nenásilně a přirozeně propojujícím klasiku a rock s akordeonem v hlavní roli.

Kvalita tohoto hudebního díla je právě v tom, že autor má bohaté zkušenosti se všemi hudebními žánry. Je skvělým skladatelem, vynikajícím interpretem, akordeonistou i pianistou. Tuto svoji myšlenku v sobě nechal zrát velmi dlouho. Vznikla tak skladba pro akordeon a symfonický orchestr, která obsahuje kromě instrumentálních částí také několik písní interpretovaných světovými pěveckými hvězdami.

Karel Mařík s mnoha zpěváky dlouhodobě spolupracuje, a proto jeho pozvání účastnit se koncertu i následného turné po Evropě přijali s nadšením.

Marek Ztracený – Petrof Tour 2016

Leden – Prosinec

Turné jednoho z našich nejlepších písničkářů, které bude následovat po vydání jeho nového CD. Pro toto turné vznikne také speciální 360 stupňů hlediště.

Alpy s hudbou – David Koller a speciální host

Listopad 2015 – Březen 2016

Jestli vás baví lyžování a česká popmusic, pak pro vás máme tip na akci, kde tyhle záliby můžete spojit. 9.3 – 14.3. 2016 proběhne speciální projekt v rakouském resortu Innerkrems (zhruba 400 km od hranic s Českou republikou), v rámci kterého přímo u lanovky vyroste pódium, kde zahrají David Koller a speciální hosté.

Přes den si milovníci lyžování a snowboardingu do sytosti užijí alpské kopce, kde trénují lyžařské hvězdy jako například Ivica Kostelić či Bode Miller, vyzkoušet si mohou i ski testy, školy telemarku a soutěžního obřího slalomu. Pro pohodlí bez jazykové bariéry bude veškeré služby a asistenci zajišťovat český tým.

J.A.R

  • Únor – Březen
  • Říjen – Listopad

Uskupení J.A.R. chystá na letošek dva velké koncerty. První je zatím tajemstvím, ale druhý jako každoročně proběhne ve velkém sále Lucerna 17. Listopadu.

Dětský Festival – Škola písničkou

Leden – Květen

Speciální dětský festival na pražském střeleckém ostrově.

ŠKOLA PÍSNIČKOU je soubor naučně zábavných hudebních projektů pro děti, jejichž autory jsou zpěvačka Kristýna Peterková a hudební skladatel a producent Karel Mařík.

Hlavním posláním projektu Škola písničkou je zábavnou a nenásilně naučnou formou v dětech posílit vztah k hudbě, motivovat je ke zpěvu, „přesvědčit“ každého malého školáka o jeho vlastním talentu a dál ho rozvíjet, kreativně zpestřovat výuku hudební výchovy na základních školách i doma.

MARPO – KŘEST ALBA – LONE SURVIVOR & hosté

Leden – Duben

Jeden z našich nejznámějších raperů Marpo (Otakar Petřina) připravuje jedinečnou show s hosty jako je Rytmus, Ektor a další….

Ve stylu apokalypsy vyroste obrovská scéna v malé sportovní hale Incheba Praha a jako první raper v naší zemi se jí pokusí do posledního místa zaplnit.

Galavečer orchestru Bon Art Pops Orchestra, dětského sboru Coro Picollo a jejich hostů pro Klokánek

Leden – Červen

Speciální galavečer a charitativní koncert pro Klokánek, kde vystoupí přední umělci naší popové scény. Všichni vystoupí se symfonickým orchestrem Bon Art Pops orchestra, který je složen pouze z žen a je unikátem v naší zemi.

Koncert by měl být přímým TV programem na ČT1 nebo TV Barrandov.

Monkey Business – Opět ve Žlutých Lázních

  • Březen – Květen
  • Říjen – Prosinec

Tento rok naváží na zcela vyprodaný koncert z minulého roku a opět si pozvou hvězdné hosty k hvězdnému koncertu ve Žlutých Lázních. Následně chystají velké vánoční překvapení na prosinec tohoto roku.

Velehrad 2016

Květen – Červenec

Setkání na Velehradě. Koncertní propagace. Charita.

Slezská noc 2016

Květen – Červen

Třídenní hudební festival skupin.

Festival Ostrava v plamenech

Červenec – Srpen

Na velmi úspěšném festivalu zahraje mnoho rockových a metalových kapel.

Královny popu – Vánoční speciál – Vánoce v……….

Září – Prosinec

Po roce se na scénu vrací galavečer Královny popu – tento unikátní projekt Janise Sidovského vyprodává haly již od roku 2000 a letos se chystá speciální překvapení, které bude odhaleno před na podzim 2016.

Součástí budou opět naše přední dámy a stálice českého popu a rocku a jejich hosté

Skvělá scéna, úžasné dámy, excelentní program – Královny popu!

Michal Hrůza a jeho kapela spolu se symfonickým orchestrem

Září – Prosinec

Michal Hrůza tento rok oslaví 10 let s kapelou Hrůzy a to ve velkolepém stylu za doprovodu symfonického Bon Art Pops Orchestra. Po úrazu z roku 2014 se Michal Hrůza vrátil v plné síle a minulý rok patřil k nejžádanějším kapelám. I letos tomu nebude jinak.

Strejdo scházíš nám jako sůl – orchestr Karla Vlacha

Červenec – Prosinec

26.2.2016 to bude 30 let, kdy zemřel jeden z nejlepších kapelníků naší historie swingu Karel Vlach. Ve spolupráci s jeho orchestrem a dirigentem Daliborem Kaprasem, který drží pokračování činnosti orchestru ve stopách populárního kapelníka pojedeme 10 koncertů po české republice, z toho ten 10tý bude vánoční speciál. Jako hosté se představí Josef Zíma, Yveta Simonová, Leona Machálková, Kateřina Brožová, Roman Vojtek a další zpěváci, kteří připomenou dobu, kdy v 60tých letech patřil celý orchestr k nejpopulárnějším tělesům u nás.

Celoroční a doplňkové projekty:

Reklamní podpora k divadelním projektům

  • Podpora k projektům Jatka 78
  • Podpora dětského sboru Coro Piccolo

Reklamní podpora k CD a DVD

  • Škola písničkou a další

Podpora sportovních a dalších projektů

  • Závod Míru Juniorů – jeden z nejprestižnějších juniorských cyklistických závodů na světě

Celoroční podpora projektů rádia Frekvence 1

  • Rádio Frekvence 1 v průběhu roku pořádá několik prestižních koncertů a eventů a i my budeme u toho. Minulý rok to byli například koncerty Mekyho Žbirky, Richarda Mullera a dalších. Letos budou jména neméně zajímavá.

Fotografie Vánoční hvězdy

Perex: Fotografie z úspěšného koncertu Vánoční hvězdy ve Fóru Karlín

Datum: 5.1.2016

Odkaz: bonart.cz/fotogalerie.php?id=193

Poznámka:

Podívejte se na vyprodaný koncert Vánoční hvězdy ve Fóru Karlín.

CD Škola písničkou

Perex: ZÁBAVNĚ NAUČNÉ CD PRO DĚTI “ŠKOLA PÍSNIČKOU”

Datum: 7.12.2015

Odkaz: www.skolapisnickou.cz

Poznámka:

Čeští umělci si začali všímat toho, že se umění stává pro děti jen povinným předmětem ve škole a čím dál méně si jich doma zpívá, tančí nebo skládá písničky. „Děti ničí svůj talent tím, že o něm neví nebo si myslí, že ho nemají,“ upozořnuje zpěvačka Kristýna Peterková a hudební skladatel a muzikant Kája Mařík. Natočili proto CD ŠKOLA PÍSNIČKOU plné původních veselých naučně zábavných písniček o přátelství, rodinných hodnotách, přírodě a radosti ze života, jehož cílem je probudit v dětech hudební talent a zájem tvořit. Tematiku naznačují názvy písniček jako např.: Řemesla, Seznamka, Hodina matematiky, Čistá voda, Sporty, Křižovatka, Výlet do Prahy, Poděkování či Sluníčko na nebi. Kritici na Škole písničkou oceňují, že nejde o klasické podbízivé dětské melodie, ale o „dospěláckou“ a profesionální hudbu s kvalitními texty.

Projekt Škola písničkou sbírá jeden úspěch za druhým – umělci mají za sebou desítky interaktivních koncertů pro cca 12 tisíc dětí, v červnu 2013 dokonce koncert Školy písničkou zaplnil pražskou Lucernu dětmi z celé republiky, v desítkách základních škol písničky zpestřují výuku hudební výchovy. CD ŠKOLA PÍSNIČKOU obsahující 15 původních písniček a 2 říkanky vychází v prosinci 2015 u Bon Art Music a zakoupit si ho můžete u všech dostupných prodejců a to jak v elektronické podobě tak i jako klasické CD. Více informací na: www.skolapisnickou.cz

Markéta Konvičková nové CD

Perex: Markéta Konvičková vydáva u spol. Bon Art Music Vánoční CD se symfonickým orchestrem BAPO

Datum: 15.11.2015

Odkaz:

Poznámka:

V období 10/2014 až 10/2015 se natáčelo nové vánoční cd Markéty Konvičkové, které je složené z nejznámějších světových hitů, které proslavili takové osobnosti světového showbusinessu jako například Frank Sinatra, Michael Buble, Barbra Streisand, Natalie Cole, Josh Groban nebo Celine Dion. Album Má přání k vánocům je pohodová muzika, určená do období vánočních svátků, kde především pohoda a klid jsou zárukou krásných vztahů mezi lidmi na Zemi. Albu obsahuje 16 písní u oblasti popu a swingu, a bylo natočeno za doprovodu symfonického orchestru, doplněného big bandem. Markéta se v něm ukazuje v jiném světle, než bylo doposud známe, ale ukazuje, že dovede tyto písně hladce interpretovat. Bon Art Pops Orchestra se představil naposled v podobě smíšeného orchestru. Od letošního roku je to výhradně orchestr složený ze samých žen, které dokazují, že umí a mají právoplatné místo v obsazení orchestrů.

Jaroslav Svěcený - Violino 55

Perex: Narozeninový koncert Jaroslava Svěceného v předprodeji

Datum: 16.10.2015

Odkaz: www.facebook.com/events/164719403872581/

Poznámka:

Jaroslav Svěcený: VIOLINO 55

Narozeninový koncert.

Jaroslav Svěcený, jeden z našich nejznámějších houslových virtuosů, oslaví letos v prosinci krásné 55. narozeniny.

Po zkušenosti z let minulých se rozhodl spolu s přáteli si opět nadělit jeden z nejkrásnějších dárků. Narozeninový koncert s názvem VIOLINO 55, který se uskuteční 1. prosince v pražském divadle Hybernia. “Důvod je prostý- setkávám se s lidmi, se kterými jsem naladěný na stejný vlnový rozsah, a mnozí přijedou či přiletí opravdu hodně zdaleka. Tento typ koncertu dobíjí baterky nám všem.” říká ke svému rozhodnutí sám Jaroslav Svěcený.

Slavnostní a přátelský laděný večer se ponese v originálním dramaturgickém duchu. Zazní hudba napříč stoletími i styly, orchestrální skladby budou střídat speciální formou propojená sólová vystoupení skvělých hostů, kterými budou např. slavný český mim, režisér a herec Boris Hybner, sopranistka Markéta Mátlová, člen orchestru opery Národního divadla Vladimír Rejlek, světově uznávaný akordeonista Ladislav Horák a mnoho dalších.

Celý večer bude Jaroslava Svěceného doprovázet dámské hudební těleso Bon Art Pops Orchestra se kterým už v minulosti natáčel a jak sám říká “ veřejné vystoupení s dámami z Bon Art Pops Orchestra bude pro mě premiéra! Jsou to skvělé interpretky a hrát s nimi je pro chlapa opravdu radost:-)

Programově bohatý galakoncert bude mít i benefiční příběh, neboť se na něm představí Akce Cihla, jejímž je Jaroslav Svěcený již 12 let patronem.

Logo

Copyright © 2000-2017 Bon Art

Všechna práva vyhrazena

Webdesign: Bonartmedia.cz a Clown CZ