BonArt - Umělci, které zastupujeme

Home > Koncerty a akce > Zastupujeme

Děkujeme za podporu:


Odkaz na web Odkaz na web

Spolupracujeme:


Odkaz na web Odkaz na web Odkaz na web Odkaz na web Odkaz na web Odkaz na web

Doporučujeme:


Web partnerské společnosti

Bon Art Pops Orchestra:


Bon Art Pops Orchestra

Bon Art TV:

Videa z našich koncertů

Škola písničkou

Zábavné hudební vystoupení pro děti

Vážený dospěláku,

vzpomínáš si na ten pocit, kdy jsi při hudební výchově stál před celou třídou a bál se ze sebe vydat jediný tón, aby se Ti spolužáci nesmáli? Nebo jsi naopak chtěl okolí okouzlit tím, co umíš, ale nikdy jsi nedostal šanci? Ani dnes to není jiné! Představ si, že v podobné situaci je velký počet nás, školáků.

Děti se čím dál více snaží splynout s davem a zabíjet svůj talent, přirozenou hravost a kreativitu. Není nic horšího než promarněný talent! Proto pojďme společně přesvědčit každého malého školáka o jeho vlastním talentu. V každém z nás totiž dříme umělec, jen je někdy potřeba s ním trochu zatřást, aby se už konečně probral a nestál někde v rohu.

Milý školáku,

děkujeme Ti, že jsi navštívil naše stránky. I když je tu hlavně hodně povídání pro dospělé, neboj se to tu prozkoumat. Prohlédni si fotky a videa, připomeň si texty našich písniček a mrkni také na náš facebookový profil!

Drazí učitelé,

i Vám děkujeme za to, že jste se na naše stránky přišli podívat. Velmi rádi bychom společně s Vámi pomohli žákům objevit svůj talent. Odvádíte skvělou práci a nám bude velkou ctí podílet se na hudební výchově Vašich malých zlobivců. Zda nám dáte šanci, záleží jen na Vás – podrobnosti najdete v této rubrice.

Vážení pořadatelé kulturních a firemních akcí,

věnujte prosím 5 minut Vašeho času rubrice popisující naší nabídku vystoupení.

Logo

Copyright © 2000-2017 Bon Art

Všechna práva vyhrazena

Webdesign: Bonartmedia.cz a Clown CZ