BonArt - Spolupracujeme s hvězdami

Home > O společnosti > STARS

Spolupracujeme:


Dětská pěvecká soutěž SANREMO JUNIOR Odkaz na web Web partnerské společnosti Bon Art Pops Orchestra Moonlight Production

Radim Schwab

Vynikající herec a zpěvák, kterého jistě znáte z naší muzikálové scény.

Vystudoval obor Činoherní herectví na Janáčkově akademii múzických umění v Brně.

Po škole začal účinkovat v muzikálech: Ve velkolepém muzikálu Monte Cristo představoval mladého Edmonda Dantése. Do povědomí diváků se zapsal jako Mordred, v muzikálu Excalibur, v divadle Ta Fantastika, kde hrál i v dalších projektech: Láska je láska, Elixír života, Obraz Doriana Graye.

V Divadle Na Fidlovačce hraje Motla v úspěšném představení Šumař na střeše. Radima můžete vidět v několika představeních divadla Semafor: Šlitr s námi a zlý pryč, Purpura na plotně, Kytice, Uteklo to jako H2O, Dal si růži do polívky.

Nastudoval také roli boxera Bedřicha v hudební inscenaci Dáma na kolejích, v plzeňském Divadle Josefa Kajetána Tyla. Vytvořil postavu Bobliga v původním českém muzikálu Kladivo na čarodějnice, v pražském divadle Milenium a Saint Johna Riverse v inscenaci Divadla ABC, Jana Eyrová. V divadle Broadway nastudoval jednu z hlavních rolí v rockové opeře Daniela Landy, Klíč Králů – krále upírů Kela a v muzikálu Mata Hari roli Maslova a Picassa. Jeho nejnovějším počinem je muzikál She Loves Me, v libereckém divadle F. X. Šaldy.

V roce 2013 vydal sólové debutové album AMOROSO. Avšak na Brno Radim nezanevřel a ve sklepní scéně brněnského divadla Husa na provázku hraje monodrama Mistero Buffo. V divadle Husa na provázku hrál také v představeních: Babička, Arlekino, Hlad, Tance krále Leara, Velice modrý pták aj..

Logo

Copyright © 2000-2019 Bon Art

Všechna práva vyhrazena

Webdesign: Bonartmedia.cz